Ulica Oświęcimska i ks. J. Popiełuszki

Po ostatnich dniach, które pokazały, że budżet Opola jest olbrzymi ukazały się wydatki na najpoważniej uszkodzoną nawierzchnię: mianowicie ulicę Popiełuszki i Oświęcimską. Kwota, jaką miasto chce przeznaczyć na remont (jeśli chodzi o odcinek między Rudzkiego,a Gorzołki) to jedynie 300.000 zł. Na filmie reportera Gazety p. Grochalskiego widać jednak, że ta kwota może nie wystarczyć na gruntowną modernizację wojewódzkiej przeprawy.

Filmik kazujący główne groszowickie ulice po zimie

Dnia 16 stycznia 2011r. ukazał się artykuł w Gazecie wyborczej opisujący jak Prezydent miasta Opola zamierza wyremontować naszą ulicę Oświęcimską. Zachęcam do gruntownej lektury.

Artykuł M.Lodzińskiego „Gazety Wyborczej” z dnia 16 I 2011r.

Dnia 19 stycznia  2011r. na łamach internetowego http://www.24opole.pl ukazał się artykuł na temat dziurawej ulicy Oświęcimskiej.
Zachęcam do przeczytania. (kliknij)

Dnia 22 stycznia udałem się razem z członkami zarządu i komisji rewizyjnej naszego Stowarzyszenia na ulicę Oświęcimską, celem przygotowania materiału zdjęciowego do artykułu NTO z dnia 24 stycznia (czytaj artykuł NTO )

Dnia 28 stycznia odbyło się spotkanie z radnymi, podczas którego osobiście podtrzymałem stanowisko blokady bez widocznych posunięć na Oświęcimskiej.
Spotkanie z radnymi wywołało medialną burzę, która doprowadziła nas, mamy nadzieję, do celu.
Dnia 1 lutego 2011roku spotkanie w ratuszu. Po nim dowiadujemy się, że w marcu będzie remont. (Czytaj w Gazecie Wyborczej)

Marcin

Reklamy

Autor: Gambiec Marcin - Radny Miasta Opola

www.gambiec.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s