Kwitnące Opolskie talenty … z Groszowic

W ostatnich latach mało było mowy o ludziach z Groszowic, którym „coś” się udało. Czasy w których żyją, żyjemy nie są łatwe (Czuję się jeszcze uczestnikiem tej grupy wiekowej). Często większość po szkole, studiach wyjeżdża za granicę, by tam próbować się dorobić, być może wrócić w przyszłości z bogatszym kontem z którym start w lepsze życie będzie łatwiejszy. Jednak kilkanaście osób z każdego z pokoleń zostaje w Groszowicach, by zaryzykować..
Czy się opłaca zostać w Groszowicach ?

Grupę młodych osób opisuje na swej stronie Robert Kondziela. Grupa pod nazwą „Error Brygada” tworzy muzykę HiP-HOPową, koncertują na terenie dzielnicy i poza nią. Słuchacze przybywają na koncerty do Groszowic także z centrum miasta i spoza.

Kolejne sukcesy osiąga redaktorka i prezenterka studenckiej rozgłośni „Radia Sygnałów” Sandra Waluś. 11 marca 2013r. ukazał się artykuł autorski po tytułem „Pierwsze role Olbrychskiego”(kliknij by przeczytać) opublikowany na łamach Gazety Wyborczej.

Sandra Waluś (zdjęcie „Radio Sygnały”)

Ale to nie wszyscy.. Są również inne osoby, które dzięki uporowi dokonują tego, czego nie udało się innym, a przez to rozsławiają Groszowice.
Czekamy na więcej.

Reklamy

Autor: Gambiec Marcin - Radny Miasta Opola

www.gambiec.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s