Prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski zawitał w Groszowicach

Na prośbę mieszkańców Prezydent przyjął ich zaproszenie. Tematem spotkania było nowe opracowanie planu zagospodarowania przestrzennego pod nazwą „Groszowice I”. W spotkaniu uczestniczyło ok. 40 mieszkańców Groszowic.

Serdeczne podziękowania za przyjazd Paniom z Biura Urbanistycznego, przedstawicielom Rady Dzielnicy oraz przede wszystkim mieszkańcom !

Zgodnie z art. 18 ust. 1 ustawy, każdy, kto kwestionuje ustalenia przyjęte w projekcie planu miejscowego, może wnieść uwagi, które należy składać na piśmie do Prezydenta Miasta Opola z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresu, oznaczenia nieruchomości, której uwaga dotyczy, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 26 sierpnia 2015 r.

Zgodnie z art. 29 ustawy z dnia 3 października 2008r. o udostępnieniu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. z 2008r. Nr 199, poz.1227) każdy ma prawo do składania uwag i wniosków w postępowaniu prowadzonym z udziałem społeczeństwa. Uwagi i wnioski dotyczące prognozy oddziaływania na środowisko można składać na piśmie na adres jak wyżej lub drogą elektroniczną bez konieczności opatrywania ich bezpiecznym podpisem elektronicznym na adres prognozy.bu@um.opole.pl z dopiskiem „mpzp Groszowice I” w terminie jak wyżej.

Uwagi do planu składamy do 26.08.2015 r. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny 692 389 389.

ŚCIĄGNIJ PLIK DO WPISANIA UWAG DO PLANU – kliknij !

11.08.2015

Reklamy

Autor: Gambiec Marcin - Radny Miasta Opola

www.gambiec.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s